"Метінвест" вводить в експлуатацію нове екологічне обладнання на АКХЗ

НовиниЕкономіка    08.08.2016 - 11:43

На Авдіївському коксохімічному заводі (АКХЗ) Групи Метінвест введено в експлуатацію установку термокаталітіческого допалювання, яка покликана знизити викиди забруднюючих речовин в смолоперегінному цеху підприємства. Інвестиції в проект становлять близько 6,5 млн грн, повідомляє прес-служба компанії.

Незважаючи на складну ситуацію в Авдіївці та періодичні перебої з енергопостачанням, Група Метінвест продовжує модернізацію Авдіївського коксохімічного заводу.

"Одне з найважливіших наших завдань – чисте небо над заводами та містами, де працює компанія. Ми продовжуємо оновлювати потужності з використанням самих передових технологій, тим самим зменшуючи негативний вплив виробництв на навколишнє середовище. Нове обладнання на АКХЗ покликане значно підвищити екологічну безпеку підприємства – відтепер очищається 99% відхідних газів. Незважаючи на складну ситуацію в місті, пов'язану зі збройним конфліктом, ми віримо у досягнення миру та продовжуємо інвестувати в завод і екологічно чисте майбутнє Авдіївки", - заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

"Установка термокаталітіческого допалювання є унікальним обладнанням на нашому підприємстві. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, і обслуговувати її буде спеціально навчений персонал. Авторство цієї установки належить запорожцю В'ячеславу Майкову, і перша така установка була змонтована на "Запоріжкоксі". За словами розробника, сьогодні ці агрегати не мають аналогів у всьому світі, і їх використання на всіх коксохімзаводах рекомендовано Інститутом гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва", - заявив генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся