ru ua

У Мексиці звільнили главу поліції після звинувачень у розстрілі підозрюваних

У Мексиці звільнили главу поліції після звинувачень у розстрілі підозрюваних Фото: поліцейські підозрюють у розстрілі 22 передбачуваних членів наркокартелю

Про відставку Енріке Галіндо оголосив президент країни Енріке Пенья Ньєто

Глава федеральної поліції Мексики звільнений на тлі підозр у тому, що поліцейські в ході рейду в минулому році розстріляли щонайменше 22 передбачуваних членів наркокартелю на ранчо в штаті Мічоакан. Про це повідомляє ВВС.

Про відставку Енріке Галіндо оголосив президент країни Енріке Пенья Ньєто. Він мотивував своє рішення тим, що, залишаючись на своїй посаді, Галіндо міг би перешкодити розслідуванню інциденту.


Згідно з документами, в травні минулого року неподалік від містечка Тануато в ході перестрілки між представниками влади та членами "Картелю Нового покоління Халіско" були вбиті 42 передбачуваних наркоторговця і поліцейський.

Поліція стверджувала, що відкрила вогонь у рамках самооборони, проте велика кількість жертв викликала підозри Національної комісії Мексики з прав людини. Правозахисники провели розслідування, результати якого були опубліковані раніше в серпні.

Нагадаємо, мексиканських поліцейських звинувачують у масовому вбивстві.