Медалі, завойовані С.Ішмуратовою і О.Пильовою, вивели збірну Росії на перше місце в загальному заліку Олімпіади.

Золота і срібна медалі, завойовані Світланою Ішмуратовою і Ольгою Пильовою в індивідуальній гонці на 15 км. по біатлону, вивели збірну Росії на перше місце в загальному заліку Олімпійських ігор в Туріні. Тепер на рахунку росіян дві золоті медалі, дві срібні і одна бронзова. По два золота виграли також американці і німці, але вони поступаються російській збірній по кількості срібних медалей. Перше золото збірної Росії 12 лютого 2005 р. приніс лижник Євгеній Дементьєв, що переміг в дуатлоні (15 км. + 15 км.). Ще одне срібло виграв саночник Альберт Демченко, а бронзу завоювала лижниця Євгенія Мєдвєдєва-Арбузова в жіночому дуатлоні. Сьогоднішня гонка біатлоністок на 15 км. завершилася "переможним дублем". С.Ішмуратова пробігла дистанцію менше ніж за 50 хвилин і випередила свою найближчу суперницю – також росіянку – О.Пильову на 45 секунд. У свою чергу володарка срібної медалі обігнала бронзового призера – Мартіну Глагов з Німеччини більш ніж на 25 секунд. Росіянка Альбіна Ахатова завершила гонку в кроці від п"єдесталу і зайняла у результаті четверте місце. Ще один представник збірної Росії Ганна Богалій закінчила гонку з 36-м результатом.