МНС: У м. Родинське Червоноармійського району Донецької обл. у повному обсязі відновлено теплопостачання житлових будинків.

У м. Родинське Червоноармійського району Донецької обл. у повному обсязі відновлено теплопостачання житлових будинків, повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій України (МНС).
Також, на випадок перебоїв електропостачання, щоб запобігти можливому повторному перемерзанню тепломереж, МНС задіяло в місті пересувну електростанцію у черговому режимі.
Нагадаємо, що 28 січня ц.р. у м. Родинське через пошкодження силового кабелю були знеструмлені 2 котельні, внаслідок чого без теплопостачання залишилися 10 трьохповерхових житлових будинків на 360 квартир. Для надання допомоги населенню у міськлікарні співробітники МНС розгорнули пункт обігріву. 29 січня електропостачання котелень відновлене. З 30 січня тривав ремонт тепломереж всередині будинків і підводів до них, які частково перемерзли.
Крім того, у м. Родинське 30 січня ц.р. через спрацювання автоматики електрозахисту були знеструмлені 5 котелень. У результаті без теплопостачання залишилися 237 житлових будинків, лікарня, дві дошкільні установи та три школи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся