МНС України та Генеральний директорат ЄК підписали Адміністративну домовленість про співпрацю у сфері цивільного захисту.

У Брюсселі 8 грудня міністр МНС Володимир Шандра зустрівся із в.о. генерального директора Генерального директорату "Навколишнє середовище" Хосом Дельбеке. Результатом зустрічі стало підписання розширеної Адміністративної домовленості між МНС України та Генеральним директоратом Європейської комісії з питань охорони навколишнього середовища щодо співпраці Центру моніторингу та інформації Механізму цивільного захисту, повідомляє прес-служба МЧС. Згідно з цією домовленістю, сторони підтримуватимуть цілодобовий зв"язок для взаємного обміну інформацією про надзвичайні ситуації, особливо, транскордонного характеру. Також документ передбачає можливість у разі необхідності звернення за сприянням у наданні взаємної допомоги у сфері цивільного захисту. "Однією з ключових ініціатив "Східного партнерства" Євросоюзу є співпраця з попередження стихійних лих і техногенних аварій, готовність до реагування на них", - відзначив В.Шандра. "Відтак знаково, що реалізація цієї нової амбітної глави відносин Співтовариства зі своїми східними сусідами розпочинається з поглиблення співпраці з Україною, і, зокрема, у питаннях природної та техногенної безпеки", - заявив міністр. У рамках візиту Міністра МНС Володимира Шандри до Брюсселя заплановані також зустрічі із комісаром Єврокомісії з питань зовнішніх зносин та європейської політики сусідства Бенітою Ферреро-Вальднер, директором Директорату ЄК із питань європейської політики сусідства і Східної Європи Маркусом Корнаро, в.о. генерального директора Генерального директорату "Навколишнє середовище" Хосом Дельбеке, президентом Комітету регіонів ЄС Люком Ван ден Бранде, а також представниками Європарламенту. Зокрема, з Маркусом Корнаро український урядовець планує обговорити питання імплементації Програми Єврокомісії щодо попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, а також готовності України приєднатися до неї.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся