Марганецький і Орджонікідзевський ГЗК за 6 міс. збільшили виробництво марганцевого агломерату на 4,85% – до 451,9 тис. т.
18:04 09.07.2008 Ср
1 мин
Марганецький і Орджонікідзевський ГЗК за 6 міс. збільшили виробництво марганцевого агломерату на 4,85% в порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. – до 451,9 тис. т, за даними Української асоціації виробників феросплавів. При цьому в червні виробництво марганцевого концентрату на обох підприємствах зросло на 13,68% - до 43,2 тис. т. Разом з тим виробництво марганцевого концентрату на Марганецкому і Орджонікідзевському ГЗК за 6 міс. скоротилося на 3,76% - до 1,72 млн т, в т.ч. в червні на 7,85% в порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. – до 143,2 тис. т.