Магера обіцяє, що ЦВК звернеться до прокуратури, якщо сторонні будуть втручатися в процес підрахунку голосів на дільницях

Понеділок 29 жовтня 2012 15:08

Заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера обіцяє, що ЦВК звернеться до прокуратури, в разі, якщо в процес підрахунку голосів виборців на одній з дільниць у Дарницькому районі столиці, де лідирують два кандидати, будуть втручатися сторонні з метою вплинути на результати виборів . Про це Магера заявив на брифінгу в ЦВК, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ситуація в окрузі на ... Дарниці ... 2-3 кандидати мають приблизно однакову кількість голосів на свою підтримку ... і мені б дуже не хотілося, щоб кандидати в депутати будь-яку ціну намагалися виграти підрахунок голосів виборців на цій дільниці .. . Якщо хтось буде намагатися протиправно втручатися в цю діяльність, ЦВК буде реагувати миттєво. Тобто з нашого боку буде звернення до прокуратури в даному випадку для втручання в ці обставини, щоб невідкладно реагувати .... Але я сподіваюся, що члени окружної виборчої комісії зможуть надалі нормально отримувати протоколи з дільничних виборчих комісій та передавати їх за допомогою системи вибори в окружну виборчу комісію ", - сказав Магера.

За словами Магери, аналогічна ситуація виникає і в Голосіївському, і Дарницькому районах столиці, оскільки кандидати там лідирують практично без відриву в голосах.

За словами Магери, з проханням втрутитися в ситуацію, до ЦВК зверталися і окружні виборчі комісії та представники політичних сил з боку кандидатів від політичних партій, тому кожен випадок зараз перебуває на особливому контролі з боку ЦВК.

Читайте також: ЦВК України: Остаточні результати голосування на парламентських виборах будуть 11-12 листопада

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся