Львів просить у держави 284 млн грн на ремонт доріг в 2010 р.

Львів просить у держави 284 млн грн на ремонт доріг в 2010 р. Про це на брифінгу повідомив мер Львова Андрій Садовий, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, дані кошти будуть направлені на ремонт і реконструкцію магістральних доріг. В той же час, Кабмін готовий надати місту на цей рік лише 200 млн грн на ремонт доріг. Також він висловив, упевненість, що в наступні 2 роки міста, що приймають Євро-2012 регулярно отримуватимуть кошти на підготовку інфраструктури. А.Садовий повідомив, що в 2011 р. на ремонт доріг треба буде передбачити суму не менше тієї, в якій місто має потребу цього року.
За його словами держбюджету вигідно вкладати кошти до Львова, оскільки це призведе до збільшення туристів в місті. Мер прогнозує, що в 2013-2014 рр. збільшиться кількість туристів в Львові до 10 млн. "А як відомо з практики європейських міст кожен турист залишає за день в місті 100 євро", - сказав А. Садовий. За його словами, податки сплачені з цих коштів потраплятимуть до держбюджету.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся