Луценко знімається з виборчих перегонів у 223 окрузі на користь єдиного кандидата від опозиції

Київський журналіст і активіст Ігор Луценко знімається з виборчих перегонів у 223 виборчому окрузі (Шевченківський район м. Києва) на користь єдиного кандидата від опозиції. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Я балотувався, щоб - у першу чергу - не допустити Віктора Пилипишина, ставленика влади, у Раду. Цим кроком хочу дати приклад двом моїм колегам-кандидатам по опозиції, підштовхнути їх до об'єднання заради перемоги. Якщо усім трьом опозиційним кандидатам по Шевченківському району Києва (округ 223) - Руслану Брицькому ("Удар"), Юрію Левченку (ВО "Свобода") і мені об'єднати зусилля, з'являється серйозний шанс - шанс, можливість - перемогти реального кандидата від Партії Регіонів. І навпаки, якщо не залишити проміж нас одного - то через розтягування опозиційних голосів Пилипишин точно переможе. На жаль, поки жоден з моїх партнерів до цього моменту не допустив можливість свого зняття на користь кого-небудь. Але час іще лишився", - написав Луценко.

Читайте також: Кого "Батьківщина" та "Удар" знімуть з виборів

Відзначимо, що основна боротьба у виборчому окрузі №223, як прогнозують експерти, розгорнеться між Русланом Брицьким, Юрієм Левченком та Віктором Пилипишиним. Опозиційні партії обіцяють виставити проти Пилипишина єдиного кандидата.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться 28 жовтня 2012 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся