Луценко назвав основні версії вбивства Шеремета

НовиниПолітика    20.07.2016 - 15:43
Фото: Луценко назвав основні версії вбивства Шеремета
Фото: Луценко назвав основні версії вбивства Шеремета
Посольство США прокоментувало вбивство Шеремета Для розслідування вбивства Шеремета створять опергрупу із співробітників ГПУ, СБУ і поліції

Слідство розглядає дві основні версії

Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав основні версії вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це він сказав в ході наради президента Петра Порошенка з керівниками силових структур, повідомляє прес-служба голови держави.

"Крім версії вбивство через професійну діяльність ми розглядаємо можливість версії дестабілізації ситуації в центрі столиці", - сказав генпрокурор.

При цьому голова Служби безпеки України Василь Грицак зазначив, що силові структури із залучення найкращих фахівців проводять скоординовані слідчі дії.


"Ми маємо базу даних застосування саморобних вибухових пристроїв. Розраховуємо на допомогу і консультативну, і практичну наших іноземних партнерів", - сказав Грицак, зазначивши, що СБУ буде працювати над версією, що метою вбивства журналіста була дестабілізація ситуації в Україні.

Нагадаємо, для розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета створюється оперативна група із співробітників Національної поліції, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України.

Читайте в розділі

Трамп заявив, що РФ не втручалася у вибори в США

Британський парламент підтримав план уряду по Brexit

Данилюк закликав парламент проголосувати за реформу ДФС

On Top