ЛСОУ виступає за швидке ухвалення закону з агрострахування в другому читанні.

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) виступає за швидке ухвалення закону "Про особливості здійснення страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки", повідомила президент ЛСОУ Наталія Гудима на зустрічі з представниками проекту Міжнародної фінансової корпорації "Розвиток агрострахування в Україні". Верховна Рада прийняла законопроект "Про особливості здійснення страхування сільськогосподарської продукції при держпідтримку" у першому читанні. "Для того, щоб цей нормативний документ пройшов друге читання, його необхідно подавати одним пакетом до бюджетного кодексу разом з пропозиціями Кабміну про виділення субсидій під цей вид страхування", - переконана президент ЛСОУ.
На зустрічі було прийнято рішення прискорити процес підготовки профільного закону з агрострахування. Цьому сприяють наміри уряду виділити для підтримки даного виду страхування субсидії в передбачуваному обсязі 90 млн грн, заклавши в проект держбюджету на 2010 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся