Лівія готова створити всі умови для роботи українського медичного персоналу на її території, - міністр охорони здоров'я Лівії.

Понеділок 20 липня 2009 16:18
Лівія готова створити всі умови для роботи українського медичного персоналу на її території. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Лівії Мухаммад аль-хиджазі, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, Лівія активно створює мережу медичних установ, в країні будується 36 лікарень, при цьому не вистачає медичного персоналу. За оцінками лівійського відомства охорони здоров'я, брак персоналу складає близько 2,5 тис. співробітників. Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич звернувся до міністра Лівії з проханням взяти під особистий контроль українських медиків, що працюють в Лівії. Сторони домовилися про навчання лівійського медичного персоналу українськими фахівцями.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся