ru ua

Кужель заперечує, що опозиція виставила по мажоритарці слабких кандидатів

Кандидат у народні депутати від Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександра Кужель заперечує, що опозиція виставила по мажоритарці слабких кандидатів. Про це вона заявила в онлайн-конференції на сайті РБК-Україна.

"По-вашому сильний - це відомий?... Не можу сказати, що на 100% мені всі подобаються. Є люди, які не зважилися піти проти влади, не зрозуміло навіщо вони в це гралися, а є просто красені... Є люди, у яких є досвід, які потрібні мені як політику, які випишуть якийсь конкретнеий напрямок", - сказала Кужель.

За словами Кужель, мажоритарні кандидати від опозиції, які балотуються по східним регіонам, в ході кампанії неодноразово піддавалися погрозам і отримували пропозиції про зняття своїх кандидатур.

У той же час, Кужель пояснила, що провести цих людей, включивши їх у верхню частину списку, не було можливим з об'єктивних причин.

"Якби йшла одна партія "Батьківщина" вони могли б так робити. У нас зайшло 7 партій. Якби лідери партій пішли по мажоритарці... це був би незрозумілий паровоз, який незрозуміло хто мав би тягнути... невідомих людей, які це об'єднання не символізували", - зазначила Кужель.

Нагадаємо, вибори до ВР відбудуться в найближчу неділю, 28 жовтня.