КСУ: В апеляційному порядку можна оскаржувати ухвалу суду про видачу дубліката виконавчого листа.

Вівторок 02 лютого 2010 10:51

Конституційний суд України (КСУ) встановив, що в апеляційному порядку можна оскаржувати ухвалу суду першої інстанції як про видачу дубліката виконавчого листа так і про відмову у його видачі. Таке рішення було оприлюднено сьогодні, 2 лютого, у справі за конституційним зверненням громадянина Володимира Заїченка щодо офіційного тлумачення положення пункту 18 частини 1 ст. 293 Цивільно-процесуального кодексу (ЦПК) України у взаємозв'язку зі статтею 129 Конституції України, передає кореспондент РБК-Україна. Зокрема, в рішенні йдеться: в аспекті конституційного звернення положення пункту 18 частини 1 статті 293 ЦПК України стосовно можливості апеляційного оскарження ухвали суду щодо видачі дубліката виконавчого листа у взаємозв'язку з положенням пункту 8 частини 3 статті 129 Конституції України необхідно розуміти як таке, що передбачає право оскаржувати окремо від рішення суду в апеляційному порядку ухвалу суду першої інстанції як про видачу дубліката виконавчого листа, так і про відмову у його видачі.

Нагадаємо, що пункт 8 частини 3 статті 129 Конституції України передбачає можливість перевірки в апеляційному порядку судових рішень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся