КСУ: Обрані на позачергових виборах голови і депутати місцевих рад мають такий саме термін повноважень, як і обрані на чергових виборах.

Голови сільських, селищних, міських рад, а також депутати сільських, міських, селищних, обласних районних рад, яких було обрано на позачергових виборах, мають такий саме термін повноважень, як і ті, кого було обрано на чергових виборах. Таке рішення оприлюднив сьогодні голова Конституційного суду (КСУ) Андрій Стрижак, передає кореспондент РБК-Україна. КСУ також визнав неконституційним положення ст. 2 закону України "Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)". А.Стрижак пояснив, що раніше місцевим радам, обраним на позачергових виборах, не присвоювався номер скликання, який слідує за скликанням ради, повноваження якої було достроково припинено, а КСУ визнав таку норму неконституційною.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся