КСУ оприлюднить рішення у справі про формування парламентської коаліції після повернення В.Януковича із США, - джерело.

Конституційний суд України (КСУ) оприлюднить рішення у справі про формування парламентської коаліції після повернення Президента України Віктора Януковича з Америки. Про це РБК-Україна повідомило джерело, близьке до суддів КСУ. 

Співбесідник агентства підкреслив, що на даний момент у КСУ є два проекти рішення. "Я бачив ці два проекти рішень. Перший з них: КСУ дозволяє подібне формування коаліції, але наполягає на необхідності створення в парламенті фракції позафракційних депутатів.

Другий проект рішення: КСУ зажадає від парламенту внесень змін до Конституції, які б дозволяли таке формування коаліції, як зараз. Рішення вони зараз не будуть оприлюднювати, вони це зроблять вже після того, як Янукович повернеться з Америки", - відзначив співбесідник агентства.

Нагадаємо, 20 березня ц.р. повідомлялося, що КСУ оприлюднить рішення щодо відповідності Основному закону створення нової парламентської коаліції силами окремих депутатів до 11 квітня - дати можливої поїздки В.Януковича в США. Тоді ж повідомлялося, що керівництво США проявляє пильну увагу долі спірного закону, що став основою для формування нової парламентської коаліції.

Нагадаємо також, що візит В.Януковича до США заплановано на 11-13 квітня ц.р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся