КСУ завтра оприлюднить рішення щодо відповідності Конституції опозиційного законопроекту про зняття недоторканності з нардепів і Президента

Вівторок 10 липня 2012 13:40

Конституційний суд України завтра, 11 липня, оприлюднить прийняте 10 липня висновок у справі звернення Верховної Ради України (ВР) про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності вимогам статей 157 і 158 Конституції. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

"ВР звернулася до КСУ з клопотанням дати висновок щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо скасування недоторканності Президента, народних депутатів і суддів вимогам статей 157 і 158 Конституції.

Відповідно до Основного Закону України законопроект про внесення змін до Конституції України розглядається ВР за наявності висновку КСУ щодо відповідності законопроекту вимогам зазначених статей Конституції ", - йдеться в повідомленні прес-служби.
Нагадаємо, ВР направила до КСУ опозиційний законопроект про зняття недоторканності 20 червня 2012 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся