"Криворіжгаз" заявляє про рекордне за 5 років падіння споживання газу в промисловості

НовиниЕнергетика    22.07.2016 - 09:42

У зв'язку із зменшенням споживання газу на Криворіжжі відповідно зменшились й обсяги розподілу газу мережею ПАТ "Криворіжгаз". За 6 місяців 2016 року обсяг розподілу газу зменшився на 14,7% порівняно з відповідним періодом минулого року, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія недоотримала близько 6,7 млн грн доходів закладених у тариф на розподіл, що негативно позначиться на безпеці газопостачання. З початку року станом на 1 липня 2016 року всіма категоріями споживачів було спожито 557 млрд куб. м газу, що на 14,7% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.

"За результатами I півріччя 2016 року ми спостерігаємо рекордне падіння обсягів споживання газу в промсекторі за останні 5 років. Зменшення споживання газу промисловими споживачами, які єдині, хто платить за розподіл природного газу "живими" грошима загрожує фінансовому становищу компанії", - заявив в. о. голови правління Ричка Євген.

Спад використання газу в промисловості - 19,4%, тобто зменшення склало 79,3 млн куб. м. Інші категорії - теплопостачальні підприємства, бюджетна сфера та побутові споживачі - в загальному скоротили споживання на 16,5 млн куб. м.

Читайте в розділі

Ціна нафти Brent піднялася вище 54 доларів за барель

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить 32,7 млрд гривень

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

On Top