"Криворіжгаз" заявляє про рекордне за 5 років падіння споживання газу в промисловості

НовиниЕнергетика    22.07.2016 - 09:42

У зв'язку із зменшенням споживання газу на Криворіжжі відповідно зменшились й обсяги розподілу газу мережею ПАТ "Криворіжгаз". За 6 місяців 2016 року обсяг розподілу газу зменшився на 14,7% порівняно з відповідним періодом минулого року, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія недоотримала близько 6,7 млн грн доходів закладених у тариф на розподіл, що негативно позначиться на безпеці газопостачання. З початку року станом на 1 липня 2016 року всіма категоріями споживачів було спожито 557 млрд куб. м газу, що на 14,7% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.

"За результатами I півріччя 2016 року ми спостерігаємо рекордне падіння обсягів споживання газу в промсекторі за останні 5 років. Зменшення споживання газу промисловими споживачами, які єдині, хто платить за розподіл природного газу "живими" грошима загрожує фінансовому становищу компанії", - заявив в. о. голови правління Ричка Євген.

Спад використання газу в промисловості - 19,4%, тобто зменшення склало 79,3 млн куб. м. Інші категорії - теплопостачальні підприємства, бюджетна сфера та побутові споживачі - в загальному скоротили споживання на 16,5 млн куб. м.

On Top