Kraft Foods сьогодні розпочне облігації на 4 млрд дол. для фінансування операції з придбання Cadbury.

Американська компанія Kraft Foods сьогодні планує розпочати продаж облігацій на 4 млрд дол. для фінансування угоди з придбання британського виробника кондитерських виробів Cadbury, сума якої складає 18,7 млрд дол. Очікується, що Kraft Foods продасть облігації з терміном 3 роки і 3 місяці, 6, 10 і 30 років, передає Reuters. Крім того, у Kraft Foods є можливість залучення кредитів у розмірі 11,3 млрд дол. для покриття витрат по фінансуванню злиття з Cadbury.
Як повідомлялося 2 лютого 2010 р., більшість акціонерів британської Cadbury схвалили угоду по злиттю компанії з Kraft Foods. На підтримку угоди висловилися 71,7% тримачів звичайних акцій Cadbury. 19 січня ц.р. Kraft Foods домовилася про злиття з Cadbury. Угоду планується укласти готівкою і в акціях, сума угоди складе 11,9 млрд фунтів стерлінгів (19,4 млрд дол.). Згідно остаточній пропозиції, Kraft Foods виплатить за кожну акцію Cadbury по 5 фунтів стерлінгів готівкою (8,16 дол.), а також 0,1874 своїй акції. Таким чином, кожна акція Cadbury оцінена в 8,4 фунта стерлінгів (13,7 дол.), що в цілому задовольнило британську сторону. Kraft Foods оголосила також, що для фінансування угоди проведе додаткову емісію 265 млн звичайних акцій, що відповідає 18% нинішнього акціонерного капіталу американської компанії, або 15% - збільшеного.
Kraft Foods Inc. проводить і продає свою продукцію в 155 країнах світу під такими марками, як сир Kraft, вершковий сир Philadelphia, кава Jacobs і Maxwell House, Carte Noire, печиво і крекери Nabisco, картопляні чіпси Estrella, а також шоколадні бренди Toblerone, Mozart і Milka.
Компанія Cadbury Plc. спеціалізується на виробництві кондитерської продукції і шоколаду. Серед брендів компанії є такі відомі, як пористий шоколад Wispa, шоколадні плитки Fruit & Nut, батончики Picnic, Tempo, "Золотий фонд", а також інші. Крім того, компанія випускає льодяники Halls, а також жувальні гумки Malabar, Dirol і Stimorol.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся