Корпорація "ІСД" підписала контракт з японськими "Sumitomo Corporation" і Mitsubishi Heavy Industries на постачання газових парогенераторів.

Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" і японські компанії "Sumitomo Corporation" і Mitsubishi Heavy Industries 11 травня 2006 р. підписали контракт на постачання двох газових парогенераторів для нової електростанції ОАО "Алчевській металургійний комбінат" (АМК, Алчевськ), яка забезпечить виробництво 300 Мвт електроенергії за рахунок використання доменного, коксового і конверторного газів, повідомила прес-служба "ІСД". Вироблюваний об'єм електроенергії нової електростанції практично повністю відповідає об'ємам енергоспоживання комбінату. Установка працюватиме без використання природного газу. Крім того, нова електростанція дозволить АМК скоротити шкідливі викиди в атмосферу більш ніж в 4 рази. З українського боку контракт підписали Голова Ради директорів Корпорації "ІСД" Сергій Тарута і Президент Консорціуму "Індустріальна група" Віталій Гайдук. Загальна сума інвестицій в реконструкцію АМК складе до 2010 р. близько 1,7 млрд дол. Виробничі потужності підприємства після реконструкції досягнуть 7,5 млн тонн сталі в рік. Корпорація "ІСД", заснована в 1995 році, є інтегрованою холдинговою компанією, яка володіє або управляє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. Основні активи Корпорації розміщені в Україні (Донецька, Луганська і Дніпропетровська обл.), в Східній і Центральній Європі (Угорщина, Польща). На сьогодні під брендом "ІСД" об'єднані Алчевській меткомбінат, Дніпровський меткомбінат ім. Дзержинського, меткомбінат Dunaferr (Угорщина), меткомбінат "Huta Czestochowa" та Алчевській коксохімічний завод.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся