Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 4 квітня

Субота 04 квітня 2020 22:07
Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 4 квітня
Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Через коронавірус в Україні померли вже 27 осіб

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні за останню добу збільшилася майже на 200 осіб. Всього за офіційними даними на 4 квітня (10:00) в країні налічується 1096 хворих. Кількість смертей через COVID-19 зросла до 28. Детальніше про географію поширення коронавіруса, а також статистика МОЗ - у матеріалі РБК-Україна.

Статистика на 22:00

У МОЗ повідомили, що на 22:00 4 квітня в Україні кількість інфікованих збільшилася до 1225 осіб. За сьогоднішній день було виявлено 129 випадків.

Кількість летальних випадків збільшилася до 32.

25 осіб повністю одужали після інфікування.

Коронавірус в Чернівецькій області: кількість випадків зростає

Як повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, на сьогоднішній день число інфікованих в області зріс до 225. Таким чином, за добу було зафіксовано 23 нових випадки.

"Вчора ввечері я повідомив вам цифру 202 інфікованих, а сьогодні вранці у нас 225. Я вас прошу, залишайтеся вдома і прислухайтеся, що ця вимога органів, які обіймають керівні посади процесами", - заявив він.

Число підозр за добу зросло вдвічі

У МОЗ розповіли про те, що за добу кількість отриманих підозр на коронавірус збільшилася вдвічі.

"За добу надійшло 636 повідомлень про підозру на коронавірусну хворобу. Це майже в два рази більше, ніж за попередню добу", - сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

МОЗ спрогнозував пік коронавируса в Україні

За даними Міністерства охорони здоров'я, без суворого дотримання карантину пік захворюваності в Україні може настати 14-15 квітня.

"Це може призвести до фіксації масових важких випадків і до великої кількості смертей, - повідомив головний санлікар Віктор Ляшко.

Число випадків коронавіруса зросло до 1096

Станом на ранок 4 квітня кількість інфікованих зросла до 1096. Також зафіксовано 28 летальних випадків, а 23 поціент вже повністю здорові.

Вінницька область — 66
Волинська область — 17
Дніпропетровська область — 14
Донецька область — 8
Житомирська область — 9
Закарпатська область — 24
Запорізька область — 28
Івано-Франківська область — 94
Кіровоградська область — 19
м. Київ — 195 випадків;
Київська область — 77
Львівська область — 14
Луганська область — 3
Одеська область — 26
Полтавська область — 8
Рівненська область — 31
Сумська область — 37
Тернопільська область — 135
Харківська область — 1
Херсонська область — 8
Хмельницька область — 10
Чернівецька область — 206
Черкаська область — 61
Чернігівська область — 5

Статистика по областях на 4 квітня

Київ - 195 інфікованих (3 летальних випадки). У столиці найбільше заражених коронавірусом і вже 3 смерті за COVID-19. Перший випадок коронавірусу тут був зареєстрований 16 березня. За добу підтвердили 28 нових випадків захворювання. Зокрема, заражена дитина у віці одного року. У Києві почали працювати мобільні бригади лікарів, які тестують громадян на коронавірус будинку.

Чернівецька область - 206 інфікованих (5 летальних). Цей регіон займає другу позицію за кількістю заражених коронавірусом в Україні. Саме в Чернівцях повідомили про перший випадок COVID-10 по всі країні. В медичних закладах Чернівецької області знаходиться 101 пацієнт, у 48 з них підтверджено коронавірус, в інших його підозрюють.

Тернопільська область - 135 інфікованих (2 летальних випадки). Не дивлячись на те, що в цій області перший випадок COVID-19 зафіксували в середині березня, ця область займає третю позицію за кількістю заражених. Перша смерть зафіксована 25 березня. Також інфекція підтвердилася у мера міста Монастириська Андрія Стара. 3 березня у Тернопільській області підтвердили ще один летальний результат від коронавірусу COVID-19, померла 57-річна жінка з Козова.

Івано-Франківська область - 94 інфікованих (6 летальних випадків). Перший випадок інфікування в регіоні зафіксовано 19 березня у жінки, яка пізніше померла. Ще одна жінка померла після пологів, але вона народила здорову дитину. Також померла 60-річна жінка та ще одна породілля з підозрою на коронавірус.

Київська область - 77 інфікованих (4 летальних випадки). Перше зараження COVID-19 в Київській області підтвердили 17 березня. Більша частина хворих лікується вдома, ще 308 осіб перебувають з підозрою на коронавірус. 4 випадки COVID-19 виявлено у дітей. 29 березня померли двоє людей.

Черкаська область - 61 інфікований (1 летальний). У Черкаській області про перший випадок коронавірусу повідомили 22 березня. Багато заражених у місті Кам'янка.

Вінницька область - 66 інфікованих. Перше підтвердження COVID-19 зафіксовано 25 березня. 27 березня у Вінниці захворіли 5 медиків. Серед заражених також 6 дітей. 2 квітня у Вінниці від коронавірусної інфекції одужав перший пацієнт. Ще підозрюють коронавірус у 61 людини.

Сумська область - 37 інфікованих (3 летальних випадки). Вперше інфекція була виявлена 25 березня у 78-річної жінки, яка померла в той же день. За даними ОДА, в області налічується 6 сімей, які хворіють на коронавірусну інфекцію.

Запорізька область - 31 інфікований (4 летальних). Про перших 5 випадках COVID-19 в області повідомили 25 березня. Одужала одна пацієнтка. За останню добу захворіло ще 6 осіб, всі вони перебувають в ізоляції. За добу заразилися 6 осіб. Зокрема, р. Запоріжжя - 12, р. Бердянськ - 1, р. Мелітополь - 13, Мелітопольський р-н - 2.

Рівненська область - 31 інфікованих (4 летальних випадки). Інфікування COVID-19 перший раз було зафіксовано 27 березня у 9 жителів села Тинне, де пізніше померли три людини. Дві жінки, яким був встановлений діагноз COVID-19, чекають виписку. Станом на 3 квітня в області перевіряють 18 підозр на коронавірус.

Закарпатська область - 24 інфікованих. Перший офіційно підтверджений випадок інфікування COVID-19 зафіксовано 26 березня у 69-річної мешканки Мукачева. За добу повідомили про 22 нових випадків зараження коронавірусом.

Одеська область - 26 інфікованих. Перший випадок зараження був підтверджений у 24 березня. За повідомленням ОДА, 3 квітня лабораторним центром МОЗ в Одесі підтверджені 4 нових випадки COVID-19. За словами пацієнтів, тільки один з них приїхав з країни ЄС.

Львівська область - 14 інфікованих. У регіоні перший випадок коронавірусу підтвердився 20 березня. 3 квітня заразилися два лікарі. За добу в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 15 осіб. Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 46 осіб. На самоізоляції перебувають 158 осіб

Дніпропетровська область - 14 інфікованих. Перше підтвердження коронавірусу в області було отримано 19 березня. 3 квітня вірус поборов 71-річний чоловік. В області визначили 18 госпітальних баз, які першими будуть приймати хворих на коронавірус.

Волинська область - 17 інфікованих (1 летальний). Перший випадок зараження в області підтвердився 25 березня у дитини. Заразився директор міської клінічної лікарні. З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 18 осіб.

Донецька область - 8 інфікованих. Коронавірус в регіоні перший раз був підтверджений 18 березня у жителя Маріуполя. Хворіють 6 маріупольців, мешканка Бахмута, і жінка з Білозерського.

Кіровоградська область - 19 інфікованих. Вперше зараження було виявлено 29 березня. За добу кількість інфікованих збільшилася вдвічі.

Житомирська область - 9 інфікованих (1 летальний випадок). Перший випадок в області був офіційно підтверджений 12 березня у мешканки Радомишль, яка померла на наступний день. За останніми даними COVID-19 встановили у жінки 1941 року в Житомирі, яка поступила з Іспанії та у двох чоловіків, 1970 і 1971 року в Коростені, які зустрічали близької людини в Борисполі. Один із заражених у важкому стані.

Хмельницька область - 10 інфікованих. Перший випадок COVID-19 в Хмельницькій області був підтверджений 27 березня. За повідомленням ОДА, контрольний PLR-тест однієї хворий показав негативний результат.

Полтавська область - 8 інфікованих. В Полтавській області коронавірус був зафіксований тиждень тому у мешканки Кременчука. Зараз 5 заражених в Кременчуці, 2 - в Горишних Плавнях і 1 - у Машівці.

Херсонська область - 8 інфікованих (1 летальний випадок). Перший випадок зараження в області підтвердили 25 березня. Нових випадків коронавірусу в області не зафіксовано. У 68-річної медсестри Олешківської районної лікарні підтвердився COVID-19 після смерті.

Луганська область - 3 інфікованих. Перший випадок зараження коронавірусом був підтверджений 25 березня. У цій області з 28 березня діють обмеження на в'їзд.

Чернігівська область - 5 інфікованих. Про перший випадоу коронавірусу в цій області повідомили 26 березня. Тоді заразився житель Борзнянського району. За даними місцевої ОДА, 31 березня був зафіксований третій випадок зараження.

Харківська область - 1 інфікований. Перший випадок COVID-19 був підтверджений 28 березня. За повідомленням ОДА, 2 квітня в Харкові з підозрою на коронавірус помер чоловік. Зараз зафіксовано 15 підозр на коронавірус.

Миколаївська область – інфікованих немає. І це поки єдина область України, де інфекція офіційно не підтверджена. Станом на 2 квітня зафіксовано 10 осіб з підозрою на COVID-19.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся