Кір в Україні: всі регіони забезпечені вакциною

Кір в Україні: всі регіони забезпечені вакциною
Фото: лікар робить укол (freepik.es)

В Україні стабілізується ситуація із захворюванням на кір

Ситуація із захворюваністю на кір стабілізується, а нова партія вакцин вже доставлена у регіони. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

За оперативними даними Центру громадського здоров'я Моз України, за 9-ю тиждень 2018 року на кір захворіли 684 людини (266 дорослих і 418 дітей), що на 12% менше, ніж на попередньому тижні.

Всього протягом дев'яти тижнів 2018 року на кір захворіли 6484 людини - 2226 дорослих і 4258 дітей. Доставлені в лікарню 4421 осіб.

Найбільше людей захворіли на кір в Івано-Франківській (1426), Закарпатській (1138), Одеській (1020), Чернівецькій (633), Львівській (483) областях. Найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Харківській (2), Чернігівській і Луганській (по 4), Сумській (5), Херсонській (14) та Черкаській (17) областях.

Нова партія вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК) - 220 тисяч доз, вже надійшла у всі регіони. В цілому по Україні залишок вакцин з урахуванням нової поставки становить 387,595 тис. доз. Наступна поставка вакцини проти кору – 800 тис. доз КПК – планується на кінець березня.

Лікарі наполегливо просять батьків по всій Україні вакцинувати своїх дітей від кору за віком згідно з календарем щеплень і надолужити пропущені щеплення, якщо ваші діти не отримали вакцинацію в попередні роки.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, ситуація з кількістю хворих на кір стабілізувалася. Про це на брифінгу "Оперативна інформація щодо захворюваності на кір та вакцинації" повідомив генеральний директор ГУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" Володимир Курпіта.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся