Конфлікт у Залі офіційних делегацій вирішить спеціальна комісія, - Березенко

НовиниПолітика    18.03.2015 - 15:15

Після звернення скорочених працівників Залу офіційних делегацій (ЗОД) до Президента України Петра Порошенка створено спеціальну комісію, яка повинна розібратись у ситуації, що склалася на підприємстві. Про це заявив керівник Державного управління справами (ДУС) Сергій Березенко.

"Я підписав відповідне розпорядження і сьогодні комісія приступила до роботи. Комісія з питань вивчення діяльності Державного підприємства "Зал офіційних делегацій" протягом десяти днів повинна розібратись у фактах можливих порушень закону, наведених у зверненні працівників підприємства. Також за цей період має бути знайдено рішення щодо можливого працевлаштування співробітників, які через скорочення штату опинилися в складному становищі", - заявив Березенко.

Нагадаємо, що в лютому частина працівників Залу офіційних делегацій, яких було скорочено через зниження пасажиропотоку та зниження прибутковості підприємства, розпочали страйк. 13 березня колектив ЗОД звернувся до Президента України з проханням вивчити ситуацію, що склалася на підприємстві.

15 березня Петро Порошенко перед вильотом до Берліну зустрівся зі страйкарями і наголосив, що скорочення є економічно виправданими і відбуваються на всіх державних підприємствах і в державних органах, зокрема в Адміністрації Президента.

"Ми розуміємо проблеми страйкарів, щодня з ними ведуться переговори. Результатом роботи Комісії має стати угода про вирішення трудового спору. Але через об'єктивні економічні причини має бути скорочено не менше як 25% співробітників. Граничну чисельність працівників( не більше 136 осіб) буде погоджено з представниками трудового колективу. Ведуться переговори для визначення посад, які підлягають скороченню. Сподіваюсь, що керівництво ЗОД та страйкарі знайдуть спільну мову задля ефективної роботи підприємства. А ті судові позови, які було відкрито за час конфлікту, закінчаться мирними угодами", - повідомив Березенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top