ua en ru

Комплекс ЛЕП Арциз-Болград-Рені-Буджак підвищив надійність енергопостачання України і Молдавії, - Мінпаливенерго.

18:37 07.10.2008 Вт
2 мин

"Реалізація крупного енергетичного проекту підвищує стійкість роботи як енергосистеми України, так і Молдавії, йде на користь обом державам". Про це заявив сьогодні заступник міністра палива і енергетики України Володимир Лучников на прес-конференції, що відбулася сьогодні в Одесі у зв'язку з введенням в експлуатацію комплексу ЛЕП Арциз-Болград-Рені-Буджак, передає кореспондент РБК-Україна. "Ми завжди були за те, щоб всі зв'язки між енергосистемами України і Молдавії працювали", - наголосив він. - "І в цьому проекті зробили все, щоб зберегти всі три лінії ЛЕП Вулканешти-Болград - щоб мати надійну паралельну роботу з енергосистемою Молдавії". За його словами, зараз реалізовано перші два етапи проекту - виконані всі мережі 110 кВ, закінчується реконструкція підстанції в Болграді. Наступний етап - будівництво високовольтних мереж - щоб забезпечити підстанцію Арциз необхідними потужностями від єдиної енергосистеми України. Для цього необхідно побудувати дві лінії 330 кВ Усатове-Аджалик - проект, який зараз здійснюється за рахунок кредиту ЄБРР, а також ЛЕП Новоодеська-Арциз, яка також планується за рахунок кредиту Євробанку. Сьогодні вона перебуває у стадії проектування. Після закінчення будівництва цих двох ліній 330 кВ ми будемо вже остаточно мати необхідні потужності і зможемо остаточно говорити, що повністю незалежні від молдавської енергосистеми, зазначив він.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: