Комітет ВР з питань свободи слова та інформації пропонує прийняти президентський законопроект про заборону телепродажу лікарських засобів.

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації пропонує прийняти законопроект №3081 "Про внесення змін до закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення)", поданий Президентом Віктором Ющенком. Про це йдеться в зареєстрованому у ВР проекті постанови №3081/П голови комітету ВР з питань свободи слова та інформації, депутата від Партії регіонів Ганни Герман. Президентським законопроектом передбачено внести зміни до закону України "Про рекламу" в частині доповнення понятійного апарату новим терміном "телепродаж". Згідно із змінами, зокрема, забороняється телепродаж лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, а також медичних послуг. Також вказується, що "телепродаж повинен містити необхідну, доступну, достовірну аудіовізуальну інформацію про товар, який пропонується".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся