Коломойський має вибачитись перед ображеним журналістом - медіа-профспілка

НовиниПолітика    20.03.2015 - 10:41
Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

Незалежна медіа-профспілка України заявляє, що некоректну поведінку голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського під час спілкування з журналістом "Радіо Свобода" Сергієм Андрушком є неприпустимим. Про це йдеться в повідомленні прес-служби профспілки.

"Вчора, відповідаючи на питання журналіста, державний чиновник не стримував свого роздратування, називав його на "ти", вживав ненормативну лексику, демонстрував свою зневагу. Він порушив статтю 5 Закону України "Про державну службу", в якій сказано, що "державний службовець повинен шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування; не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця", - сказано в повідомленні.

"Медіа-профспілка вважає, що голова Дніпропетровської ОДА повинен вибачитися перед журналістом, а глава держави накласти на чиновника дисциплінарне стягнення, згідно статті 14 Закону України "Про державну службу", - відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, 19 березня голова ДнепрОГА Ігор Коломойський прибув в офіс компанії "Укртранснафта" з метою з'ясувати, особа нового глави компанії. Вночі 20 березня київська міліція взяла під охорону офіс "Укртранснафти".

Зазначимо, в БПП ініціюють відставку Коломойського з поста глави ДнепрОГА.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top