ua ru

Кількість загиблих від лихоманки Ебола перевищила 1 тис. осіб, - ВООЗ

Кількість загиблих від зараження лихоманкою Ебола перевищила 1 тис. осіб, передає повідомляє Reuters з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Згідно з офіційними даними, від епідемії загинули 1 тис. 13 осіб, з яких 52 особи померли за останні три дні у країнах Західної Африки.

Раніше повідомлялося, що Президент США Барак Обама і Управління з контролю за продуктами харчування та ліками позитивно відповіли на запит влади Ліберії про відправку експериментальної сироватки для лікування тих, хто заразилися лихоманкою Ебола. Експериментальна вакцина буде доставлена ​​до Західної Африки вже цього тижня, при цьому її доставкою займеться ВООЗ.

Спалах лихоманки був зареєстрований у березні цього року у Гвінеї. Пізніше захворювання поширилося на Ліберію і Сьєрра-Леоне. У цих країнах, як і раніше, фіксуються нові випадки зараження. Минулого тижня перший випадок зараження лихоманкою Ебола був зафіксований у Гонконгу.

Минулої п'ятниці в Нігерії було оголошено надзвичайний стан у зв'язку із хворобою, аналогічні заходи були раніше прийняті в Ліберії та Сьєрра-Леоне.

ВООЗ визнала лихоманку Ебола надзвичайною ситуацією світового значення. Експерти заявили, що, якщо хвороба отримає подальше поширення, наслідки будуть дуже серйозними. Лихоманка дуже заразна, крім того, у країнах, де вона набула поширення, дуже слабо розвинена система охорони здоров'я.

В організації наголосили, що всі країни, де були зафіксовані випадки зараження лихоманкою, мають ввести режим НС. При цьому в організації не бачать необхідності в обмеженні міжнародних поїздок.