Kodak і Samsung домовилися про припинення судового протистояння і спільне використання патентів.

Американський виробник фототехніки Kodak і південнокорейський виробник електроніки Samsung домовилися про спільне використання своїх патентів. Компанії підписали угоду про взаємне ліцензування запатентованих технологій, що використовуються в цифрових камерах. У рамках угоди Samsung виплатить Kodak певну суму, яка піде в рахунок майбутніх відрахувань по патенту, передає Assocciated Press. Розмір цієї суми не розголошується.
Угоду покладе кінець патентній суперечці між компаніями, що тривала понад 1,5 роки. Kodak відкличе свою скаргу, що подана на Samsung до Торгової комісії США. Сторони також відкличуть позови один проти одного з Рочестерського федерального суду.
Протистояння між компаніями розпочалося у 2008 р., коли Kodak подала на Samsung до суду, звинувативши компанію у незаконному використанні запатентованих технологій в оснащених камерами мобільних пристроях.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся