Китайський державний інвестфонд вкладе 956 млн дол. в британський інвестфонд Apax Partners.

Китайський державний інвестиційний фонд China Investment Corp. вкладе 956 млн дол. до британського фонду прямих інвестицій Apax Partners LLP. Можливо, що компанія з КНР придбає також частку в 2,2% в британській організації. China Investment Corp. вже дістав схвалення британських регуляторів, передає Associated Press з посиланням на китайські ЗМІ.
Крім того, China Investment Corp. веде переговори з італійською електроенергетичною компанією Enel SPA про купівлю частки в цій організації, а також в її філії Enel Green Power.
China Investment Corp. був створений для управління китайськими запасами іноземної валюти. Він був установлений в 2007 р., його активи в 2008 р. складали 298 млрд дол.
Apax Partners LLP, штаб квартира якого знаходиться в Лондоні, займається інвестиціями в телекомунікації, ЗМІ, охорону здоров'я і підприємства роздрібної торгівлі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся