Китайська Geely може скоротити експорт в Україну через політичну ситуацію

Понеділок 10 березня 2014 15:25

Китайський автовиробник Geely Automobile Holdings може скоротити експорт в Україну автомобілів у розібраному вигляді, якщо політична ситуація в країні погіршиться ще сильніше. Про це, як пише Wall Street Journal, повідомив Ральф Чен, старший директор по бренд-менеджменту Geely International Corp. - міжнародного підрозділу автохолдингу.

За словами Чена, Geely постійно підтримує зв'язок зі своїми українськими дилерами. Автовиробник розглядає можливість скорочення щомісячних поставок автомобілів у розібраному вигляді в Україну, де вони збираються і продаються. Geely щомісяця ввозить в Україну від 1,5 до 2 тис. таких автомобілів.

"Нам доведеться щось робити, якщо ситуація в Україні погіршиться. Але поки все в порядку", - сказав Чен.

Для Geely, яка володіє шведської маркою легкових автомобілів Volvo, Україна є одним з найбільших експортних ринків. У 2013 р. роздрібні продажі автомобілів Geely в Україні зросли на 32% - до понад 15 тис. одиниць. На першому місці йде російський ринок, де Geely реалізувала в минулому році близько 30 тис. машин.

За даними української інформаційно-аналітичної компанії AUTO-Consulting, китайська Geely займає перше місце по продажах автомобілів на Україні з часткою ринку 14%, істотно випереджаючи найближчого переслідувача - Nissan (6,7%). В лютому 2014 р. в Україні було продано 2,02 тис. автомобілів Geely. Найпопулярнішою маркою є Geely CK ціною від 59,9 тис. грн (6,4 тис. дол. за поточним курсом). В Україні Geely працює через одного дистриб'ютора - групи АІС, яка поширює китайські машини через дилерську мережу, включаючи кілька автосалонів у Криму.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся