Київрада підтримала ініціативу Л.Черновецького, заборонивши будівництво торгівельно-офісного центру поблизу ст. метро "Театральна".

Четвер 13 липня 2006 20:40
Будівництво офісно-торгівельного центру коло ст. метро "Театральна" заборонили. За таке рішення сьогодні проголосував 71 депутат Київради. Ініціатором рішення виступив київський міський голова Леонід Черновецький. Намір припинити "нахабне будівництво" він пояснив негативною реакцією громадськості і небезпекою руйнування куполу вестибюля станції метро в результаті будівельних робіт. Голова бюджетної комісії Київради Володимир Присяжнюк був єдиним, хто був проти припинення будівництва торгівельно-офісного центру за адресою вул. Б.Хмельницького, 7. Він вважає рішення про припинення будівництва незаконним, посилаючись на попереднє рішення Господарського суду. В.Присяжнюк також зазначив, що в цьому випадку повинно враховувати витрати інвесторів цього проекту, що на сьогодні сягнули 2,5 млн грн. Нагадаємо, що земельна ділянка була вилучена з користування КП "Київський метрополітен" і передана ТОВ "Альянс-центр" у довгострокову оренду на 25 років рішенням Київради у 2003 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся