У Київському метро пропонують забезпечити своїх працівників засобами захисту

НовиниНадзвичайні події    31.10.2016 - 17:04
Фото: Київське метро
Фото: Київське метро

Відзначається також, що з 2014 року було отримано 160 анонімних дзвінків про замінування станцій

У Київському метро заявили про необхідність забезпечити своїх співробітників засобами захисту. Про це повідомляє прес-служба метро.

"Це безпрецедентний випадок для нашого підприємства. Хочу зауважити, що за останній рік ми регулярно стикаємося з агресивною поведінкою пасажирів. Вже зафіксовано 6 випадків побиття контролерів. Тому опрацьовується питання про індивідуальні засоби захисту для наших співробітників", - повідомив голова Київського метро Віктор Брагінський.

Зазначається, що у вересні на станції "Шулявська" в результаті нападу була госпіталізована котролер. Крім того, з 2014 року було отримано 160 анонімних дзвінків про замінування станцій.

Брагінський зауважив, що Київський метрополітен готує звернення до керівництва Національної поліції щодо опрацювання питання збільшення штату працівників у підземці.

"Така необхідність продиктована як зростанням випадків агресії по відношенню до працівників підземки, так і випадків затримання пасажирів з небезпечними предметами: вогнепальною і холодною зброєю і навіть гранатами", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, Національна поліція порушила кримінальне провадження за фактом стрілянини на станції метро "Либідська" в Києві.

On Top