Київський окружной адмінсуд завершив підготовче провадження у справі за позовом ВАТ "Вінницягаз" до Кабміну, НКРЕ.

 

Київський окружной адміністративний суд завершив підготовче провадження у справі за позовом ВАТ "Вінницягаз" до Кабміну , НКРЕ про визнання незаконними діЇ та скасування актів. Про це повідомив суддя Київського адміністративного окружного суду Микола Кишинський, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, розгляд справи по суті за позовом ВАТ "Вінницягаз" має відбутися у місячний термін, проте остаточну дату проведення засідання буде визначено після того, як буде сформовано колегію суддів, яка розглядатиме справу по суті. Така колегію, за словами М.Кишинського, може бути створена до кінця тижня. Також М.Кашинський зодовільнив клопотання представника ВАТ і виключив Кабмін зі складу відповідачів у даній справі.

 

Що стосується розгляду справ за позовами ВАТ "Дніпропетровськгаз" та ВАТ "Миколаївгаз", то засідання в рамках попереднього розгляду справ перенесено на 21 січня 2010 р. на 16:00 та 16:30 відповідно. Таке рішення суд ухвалив у зв'язку з неявкою на судове засідання представників-позивачів. У той же час, згідно із законодавством, у разі відсутності представників-позивачів на наступне засідання судове засідання може відбутися без їхньої присутності, а позови можуть залишитися без розгляду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся