Київська митниця порушила дві справи за фактами контрабанди в Україну товарів на 30 млн грн.

Київська регіональна митниця порушила дві кримінальні справи за фактами контрабанди в Україну товарів, що переміщувались у 26 вантажівках (ноутбуки, комп'ютерна техніка, автозапчастини, пристрої для цивільної авіації, швейні машини, меблі, парфуми, а також корм для риб та запасні частини до банкоматів). Загальна вартість переміщуваних товарів склала понад 30 млн грн. Вони були задекларовані як "деревна тирса в гранулах (МДФ)", повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

З незначним часовим проміжком з Польщі на адресу двох вітчизняних підприємств прибули 26 вантажівок з деревною тирсою загальною вартістю 7 млн грн. Українські митники направили запит до митних органів Польщі. З отриманої відповіді та копій документів, наданих польськими митними органами, встановлено, що в усі вантажівки, якими до України прибула деревна тирса, в Польщі завантажувались монітори, ноутбуки, комп'ютерна техніка, автозапчастини, пристрої для цивільної авіації, швейні машини, меблі, парфуми тощо. Відправниками вантажів по польським документам виступають підприємства США, Франції, Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Данії, Італії, Фінляндії тощо, а одержувачами - підприємства, розташовані у різних містах України. Таким чином, всі товари було ввезено в Україну з приховуванням від митного контролю та за документами, що містили неправдиві дані.

Кримінальні справи порушені за ознаками злочину, передбаченого ст.201 Кримінального кодексу України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся