ru ua

У Києві на хабарі затримано главу автоконцерну

У Києві на хабарі затримано главу автоконцерну Фото: Хабарнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в місті Києві сьогодні, 24 вересня, затримали правопорушника, генерального директора одного з автомобільних концернів під час отримання хабаря у сумі 60 тисяч доларів США від директора товариства-партнера. Відповідне повідомлення зробила прес-служба МВС України за матеріалами Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

Гроші хабарник отримав за не накладання штрафних санкцій по виявленим порушенням за дилерськими угодами, виплату відшкодування за виконані роботи з гарантійного обслуговування автомобілів та пролонгацію договору сервісного партнерства.

Раніше за даним фактом прокуратурою Шевченківського району міста Києва було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Наразі вирішується питання щодо обрання правопорушнику міри запобіжного заходу та повідомлення йому про підозру.

Нагадаємо, також нещодавно у Дніпропетровську на хабарі затримали начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб державної податкової інспекції Красногвардійського району міста.