Кембриджський університет випустив бонди на 560,7 млн дол

Кембриджський університет розміщує облігації вперше за більш ніж 800-річну історію, пише The Guardian.
Університет випустив бонди на 350 млн фунтів (560,7 млн дол.) з терміном погашення 40 років. Тижнем раніше міжнародне рейтингове агентство Moody's присвоїло Кембріджському університету найвищий рейтинг - ААА зі стабільним прогнозом. Відзначається, що дана оцінка вища, ніж у Банку Англії.

Очікується, що прибутковість по облігаціях складе приблизно 0,6%. Виручені кошти підуть на фінансування "загальнокорпоративних цілей", включаючи інвестиції "в область викладання, а також забезпечення досліджень на найвищому міжнародному рівні".

Нагадаємо, що раніше Кембридж був оцінений як другий кращий університет в світі, поступившись першим місцем лише Массачусетському технологічному інституту. Рейтинг був підготовлений британською компанією Quacquarelli Symonds.

Відзначається, що активи Кембриджського університету складають 4 млрд фунтів (6,4 млрд дол.), істотно збільшившись в 2009 р. в рамках святкування 800-річчя навчального закладу.

Читайте також: Київ випустив муніципальні облігації внутрішньої позики на 250 млн дол

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся