Картина у валютному блоці поки що має досить похмурий вигляд, - глава ЦБ Словенії

НовиниЕкономіка    01.04.2012 - 10:35

Член керуючої ради Європейського центрального банку (ЄЦБ) Марко Краніч висловив сумніви щодо того, що криза в зоні євро близький до завершення. В цілому, за словами Краніча, картина у валютному блоці виглядає досить похмуро. "Я від природи швидше консервативний, і поки не побачу явних ознак поліпшення обстановки, не зможу сказати, що криза подолана", - повідомив глава Центробанку Словенії в інтерв'ю місцевим ЗМІ, передає Reuters.

При цьому Краніч не виключив можливості "зараження" інших держав регіону "вірусом боргової кризи". "Особисто я поки не бачу світла в кінці тунелю", - підсумував економіст.

Переконати Краніча висловитися про ситуацію в регіоні в більш позитивному ключі не змогли навіть підсумки відбувся в Копенгагені засідання Єврогрупи.

Ознаки деякого поліпшення обстановки в єврозоні побачила канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка повідомила, що Греція має шанс подолати боргову кризу за наявності політичної волі слідувати дорогою бюджетної консолідації. "Узгоджена програма реструктуризації грецьких боргів була проведена належним чином, і Греція отримала шанс на подолання кризи. Я не прагну прикрасити дійсність: На Афіни все ще чекає важка робота, хоча значна частина дистанції вже позаду", - заявила Меркель в інтерв'ю чеським ЗМІ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top