Кабмін заборонив підприємствам, фінплани яких затверджуються урядом, здійснювати капінвестиції та низку витрат до затвердження їхніх фінпланів.

Кабінет міністрів розпорядженням від 2 квітня 2009 р. доручив суб"єктам управління об"єктами державної власності вжити заходів до недопущення здійснення підприємствами, фінансові плани яких підлягають затвердженню урядом, до їх затвердження на поточний рік капітальних інвестицій (за винятком установлених окремими рішеннями Кабінету міністрів України). Крім того, заборонене здійснення витрат: на маркетингові та інформаційно-консультаційні послуги; на страхування (крім витрат на державне соціальне страхування, обов"язкове страхування та страхування відповідно до міжнародних договорів); на представницькі заходи; витрат на виробництво та розповсюдження реклами; на придбання легкових автомобілів; на надання благодійної, спонсорської та іншої допомоги; продажу, списання державного майна.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся