Уряд виділив 130 млн грн для попередження і підготовки до можливих наслідків від повені.

Уряд виділив 130 млн грн для попередження і підготовки до можливих наслідків від повені. Про це заявив  сьогодні міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, передає кореспондент РБК-Україна.

Н.Шуфрич зазначив, що в цілому загроза від повені стає меншою, якщо не буде великих дощових опадів, ситуація буде ще менш складною, але зазначив, що остаточні висновки можна буде зробити приблизно через 2 тижні.

За словами голови Державного комітету по водному господарству Василя Стащука, максимальний рівень підняття води прогнозується з 10 по 25 квітня на річках Дніпро, Десна, Прип'ять. "На менших річках повенева ситуація в значній мірі вже стабілізувалась", - сказав він.

За словами голови громадської ради при МНС Василя Дурденця, зараз в Україні затопленими або підтопленими є 12 областей, 36 населених пунктів, 480 садиб і 11 будівель. 

Н.Шуфрич зазначив, що в підтоплених населених пунктах заплановане тимчасове переселення і тимчасове вивезення майна людей. "Всі дії для цього на сьогодні скоординовані і підготовлені", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся