Кабмін веде переговори зі СБ щодо часткової оплати послуг Blackstone Group International і Credit Suisse як фінансових радників уряду.

Кабінет міністрів України веде переговори зі Світовим банком щодо часткової оплати банком послуг Blackstone Group International і Credit Suisse як фінансових радників уряду з питань реструктуризації й рекапіталізації банківського сектору. Про це заявив перший віце-прем"єр-міністр України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба уряду. "Переговори зі Світовим банком ведуться для мінімізації навантаження на бюджет", - зазначив перший віце-прем"єр. О.Турчинов висловив переконання, що в умовах світової фінансової кризи залучення цих компаній в якості фінансових радників необхідне. За його словами, ці компанії будуть займатись питаннями, пов'язаними з обслуговуванням зовнішнього боргу та аналізу фінансової ситуації в Україні. "Вони також допомагатимуть у веденні переговорів із кредиторами державних підприємств, які в умовах фінансової кризи хочуть достроково повернути свої позики", - додав перший віце-прем"єр.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся