Кабмін встановив перелік підприємств-виробників продуктів органічного синтезу та квоти відвантаження їм технічного спирту на 2010 р.

Кабмін України встановив перелік підприємств-виробників продуктів органічного синтезу та квоти відвантаження їм технічного спирту на 2010 р. Про це йдеться у постанові Кабміну України № 79 від 3 лютого 2010 р. 

Згідно з постановою, ВАТ "Перечинський лісохімічний комбінат" вироблятиме етилацетат. Квота спирту етилового денатурованого (спирту технічного) для підприємства складає 1 млн 728 тис. дал.
Згідно з постановою, Запорізьке державне підприємство "Кремнійполімер" вироблятиме етилсилікати та АКОРи (препарати на основі суміші поліефірів ортокремнієвої кислоти). Квота спирту етилового денатурованого (спирту технічного) для підприємства складає 54,5 тис. дал.
Згідно з постановою, ВАТ "Кіровоградський райагропостач" вироблятиме етилацетат. Квота спирту етилового денатурованого (спирту технічного) для підприємства складає 373 тис. дал.
Згідно з постановою, Казенне підприємство Шосткинський казенний завод "Зірка" вироблятиме порох. Квота спирту етилового денатурованого (спирту технічного) для підприємства складає 62 тис. дал.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся