Кабмін скасував рішення про відтермінування сплати податків на зарплату працівників державних ВП і платежів до ПФУ.

Середа 31 березня 2010 21:13

Кабмін України сьогодні, 31 березня, скасував попередні рішення уряду щодо відстрочення сплати нарахованих податків на заробітну плату працівників державних вугледобувних підприємств і платежів до Пенсійного фонду України та інших фондів соціального страхування. Про це повідомив після засідання Кабміну міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага, повідомляє прес-служба Мінпраці України.

"Необхідність такого кроку обумовлена тим, що попереднім урядом було прийнято ряд протокольних рішень про спрямування коштів, які надходять з державного бюджету та від реалізації вугілля, виключно на виплату заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств, з відстроченням сплати нарахованих податків і платежів до Пенсійного фонду України та інших фондів соціального страхування", - зазначив міністр.
Це, за його словами, призвело до стрімкого зростання заборгованості державних вугледобувних підприємств перед Пенсійним фондом та іншими фондами соціального страхування, яка станом на 24 березня ц.р. вже становила понад 3,3 млрд грн.
Також В.Надрага поінформував, що Кабмін України доручив Мінпраці, іншим зацікавленим органам центральної виконавчої влади та Пенсійному фонду України опрацювати питання щодо реструктуризації заборгованості, що виникла.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся