Кабмін України пропонує підвищити акцизний збір на етилрвий спирт та алкогольні напої (повтор).

Вівторок 27 квітня 2010 09:20

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект №6337 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування)", яким, зокрема, пропонує підвищити ставки акцизного збору на етиловий спирт і алкогольні напої. Про це повідомляє сайт ВР.
Так, акцизний збір з натуральних виноградних вин пропонується підвищити до 0,10 грн/л з 0,01 грн/л; з натуральних вин з додаванням спирту і міцних (кріплених), крім марочних вин - до 39,40 грн/л 100% спирту з 0,50 грн/л; тільки з марочних вин натуральних з додаванням спирту і міцних (кріплених) - до 2,90 грн/л (раніше не було передбачено); з вин ігристих, газованих - до 2,90 грн/л з 2,50 грн/л; з вермутів та інших вин виноградних натуральних з додаванням рослинних екстрактів іліароматізірованних - до 39,40 грн/л 100% спирту з 2,6 грн/л.
З інших зброджених напоїв (наприклад, сидр, перрі (грушевий напій), напій медовий); сумішей з зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, в іншому місці не зазначених (з додаванням спирту) акциз пропонується підвищити до 39,40 грн/л 100% спирту з 34 грн/л; з сидру і перрі (без додання спирту) - до 0,39 грн/л з 0,34 грн/л.
Зі спирту етилового, неденатурованого, з концентрацією спирту 80% або більше; спирту етилового та інших спиртових дистилятів і спиртних напоїв, отриманих шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації; зі спирту етилового, неденатурованого, з концентрацією спирту менше 80%; Спиртових дистилятів і спиртних напоїв, отриманих шляхом перегонки, лікерів та інших напоїв, що містять спирт - до 39,40 грн/л 100% спирту з 34 грн/л.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся