ru ua

Кабмін утворив центральний штаб комісії з координації дій органів виконавчої влади, пов'язаних із запобіганням можливому затопленню територій.

Кабмін утворив центральний міжвідомчий штаб урядової комісії з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов'язаних із запобіганням можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2010 р. Про це йдеться у розпорядженні уряду від 22 березня 2010 р. № 569-р.

До складу штабу увійшли: міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (керівник штабу), перший заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (заступник керівника штабу), заступник міністра палива та енергетики (заступник керівника штабу), голова Держводгоспу (заступник керівника штабу), заступник міністра транспорту та зв'язку, заступник міністра внутрішніх справ, заступник міністра оборони, заступник міністра економіки, заступник міністра фінансів, заступник міністра промислової політики, заступник міністра з питань житлово-комунального господарства, заступник міністра з питань регіонального розвитку та будівництва, заступник міністра аграрної політики, заступник міністра праці та соціальної політики, заступник міністра охорони здоров'я, заступник міністра охорони навколишнього природного середовища , голова Укравтодору, голова Держкомтелерадіо, голова Держкомзему, голова Держкомрезерву, голова Держкомрибгоспу, генеральний директор НКАУ, президент НАК "Енергетична компанія України", голова правління ВАТ "Укргідроенерго", директор департаменту управління рятувальними силами МНС, директор департаменту цивільного захисту МНС.

Кабмін надав керівнику штабу право вносити у разі потреби зміни до його складу, залучати до роботи штабу в установленому порядку працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також одержувати необхідні документи і матеріали.

Керівник штабу має затвердити положення про центральний міжвідомчий штаб урядової комісії з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов'язаних із запобіганням можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2010 р., та його персональний склад.