Кабмін зняв з розгляду законопроект "Про особливості передачі в концесію об'єктів водо- і теплопостачання".
10:40 17.09.2008 Ср
1 мин
Кабінет міністрів України зняв з розгляду законопроект "Про особливості передачі в концесію об'єктів водо- і теплопостачання". Таке рішення було ухвалене на прохання міністра житлово-комунального господарства Олексія Кучеренка, передає кореспондент РБК-Україна. "Прошу зняти це питання з розгляду у зв'язку з деструктивною позицією одного з міністерств", - сказав О.Кучеренко.