Кабмін розробив законопроект щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського підприємства.

Кабмін України розробив законопроект щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського підприємства. Відповідний законопроект розглядався сьогодні, 11 травня, на засіданні урядового комітету з питань економічної політики під головуванням віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка.

Зокрема, планується визначити, що "коли скликані у встановленому порядку загальні збори не відбулися через відсутність необхідної кількості акціонерів, проводяться у тому порядку, що і загальні збори, які не відбулися, повторні загальні збори, які визнаються правомочними, якщо в них беруть участь акціонери, що мають відповідно до статуту товариства більш як 50%.
Повторні загальні збори проводяться з тим порядком денним, що і загальні збори, які не відбулися, не пізніше, ніж протягом 20 днів після дати, встановленої для загальних зборів, які не відбулися".
Про проведення повторних зборів акціонери повідомляються не пізніше, ніж за 10 днів до їх проведення шляхом опублікування повідомлення у тих офіційних виданнях друкованих виданнях та місцевій пресі, в яких було надруковано повідомлення про проведення загальних зборів, які не відбулися.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся