Кабмін пропонує встановити нульову рентабельність на телекомунікаційні послуги і поштовий зв'язок.
16:21 25.12.2008 Чт
1 мин
Кабінет міністрів пропонує встановити нульову рентабельність на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і послуги поштового зв'язку. Про це мовиться в проекті програми діяльності уряду по подоланню наслідків світової фінансово-економічної кризи. Одночасно пропонується створити Фонд загальнодоступних телекомунікаційних послуг для компенсації операторам збитків від надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг. Також уряд планує оптимізувати мережу поштового зв'язку, закривши збиткові відділення і відкривши пересувні поштові відділення.