Кабмін доручив сплачувати збитки вкладників "Еліта-центру" за рахунок коштів стабфонду.

Кабмін України доручив Міністерству фінансів України разом з Київською міською державною адміністрацією (КМДА) передбачити під час доопрацювання проекту бюджету України на 2010 р. видатки постраждалим інвесторам групи компаній "Еліта-центра" за рахунок коштів стабілізаційного фонду, що спрямовуються на виконання Києву функцій столиці. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну України № 140-р від 6 січня 2010 р.
Також Кабмін доручив Генпрокуратурі України вжити заходів до прискорення розслідування кримінальних справ щодо "Еліта-центр" та передачі їх матеріалів для розгляду в суді; та забезпечити реєстрацію в установленому порядку місця проживання інвесторів.
Кабмін заборонив у період до вирішення питання забезпечення інвесторів житлом виселяти інвесторів "Еліта-центру" з гуртожитків, приміщень, що належать до маневреного житлового фонду та іншого житла, наданого для тимчасового проживання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся