Кабмін доручив Держприкордонслужбі створити делегацію для спільної з Угорщиною, Польщею та Словаччиною перевірки держкордону.

Кабінет міністрів України доручив адміністрації Державної прикордонної служби утворити делегацію для забезпечення участі у роботі українсько-угорської, українсько-польської, спільної українсько-словацької прикордонних комісій із спільної перевірки проходження лінії державного кордону з представників адміністрації Державної прикордонної служби (глава і один член делегації), Міністерства оборони (заступник глави і один член делегації) та Міністерства закордонних справ (один член делегації). Міністерству оборони і Міністерству закордонних справ доручено подати адміністрації Державної прикордонної служби пропозиції щодо складу делегації. Відповідне розпорядження від 24 лютого 2010 р. №351-р опубліковане сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр".

Контроль за роботою делегації покладено на голову Державної прикордонної служби.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся