Кабмін схвалив реалізацію у 2010 р. пілотного проекту впровадження технологій електронного урядування.

Кабінет міністрів України погодився з пропозицією Державного комітету інформатизації щодо реалізації у 2010 р. пілотного проекту впровадження технологій електронного урядування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування з метою створення організаційно-правових, науково-технічних та фінансово-економічних умов для розвитку інформаційного суспільства. Відповідне розпорядження від 1 березня 2010 р. №360-р опубліковане сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр".

Уряд доручив Державному комітетові інформатизації разом з Міністерством праці та соціальної політики, Міністерством регіонального розвитку та будівництва, Головним управлінням державної служби, Державним агентством з інвестицій та інновацій, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації, Державним комітетом архівів, Пенсійним фондом України, Державною податковою адміністрацією, Дніпропетровською та Одеською облдержадміністраціями, Дніпропетровською та Одеською обласними радами забезпечити реалізацію пілотного проекту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся